SK Csábrág/Čabraď 2012.04.09. SK 2013.04.01. Čabraď reloaded+Sitno 2013.04.07.


PL Wielka Rawka/Krzemieniec 2012.09.23.

PL Kalwaria Paclawska + Twierdza Przemyœl 2012.09.24.

PL Zamosc + Sobibor 2012.09.25-26.

LT Kazlu Ruda - Rumšiškes 2012.09.28-29.

LT Užutrakis - Trakai 2012.09.29.

LT Vilnius + Marcinkonys 2012.09.30.

LT Klaipeda 2012.12.28.

CZ 2013.04.10. Sumava

LV+LT Riga-Daugavpils 2012.12.29-30+2013.05.17.

EE Tallinn Balti jaam+Teletorn 2013.05.18.+2013.09.04.

EE Tallinn Vanalinn 2013.05.18.

SK Kralova Studna 2013.06.22+Sitno 2.0 2013.10.19.+CZ Jelení vrch 2013.10.26.

LT Kaunas-Klaipeda 2013.09.01+LV Rundale 2013.09.02.

EE Tallinn+FI Helsinki/Suomenlinna 2013.09.03.

EE Tallinn Vanalinn / Óváros 2013.09.04.

EE Tallinntól keletre 2013.09.05.

EE Tallinntól nyugatra és délre 2013.09.06.

EE Valga+LV Cesis és Araisu 2013.09.07.

LV Daugavpils 2013.09.08.

LT Anykščiai 2013.09.09.+PL Gierloz/Görlitz=Wolfsschanze 2013.09.10

PL Malbork-Torun-Kalisz 2013.09.11

CZ Králiky+PL Wroclaw-Przemysl 2013.12.27-28.

RO Csíkszereda-Brassó 2014.02.09.

SK Csábrág/Čabraď 3.0 2014.03.01.

SK Kereszt hegy/Križna 2014.03.09.

DE Dreisessel + CZ Pernek 2014.04.12.

LT Vente + Nemunas völgyi kastélyok 2014.05.22.

LT Siauliai + LV Rundale-Mezotne-Jelgava 2014.05.23.

LV Riga 2014.05.24.

LV Koknese + LT Vilnius + PL Lidzbark Warminski 2014.05.25-27.

PL Gdansk 2014.05.28.

PL Tarnów + SK Árva vára 2014.05.29-30.

SK Gyömbér / Ďumbier 2014.06.08.

HU Budai Vár 2014.08.31+09.21+10.05

LT Kaunas + Klaipeda 2014.09.04.

LT Nida / Neringa / Kur-földnyelv 2014.09.05.

LV Liepaja+Vainode, LT Vente+Marijampole 2014.09.06-07.

LV Marijampole, PL Reszel-Frombork 2014.09.08-09.

SK Magas Tátra-Tengerszem csúcs / Vysoké Tatry-Rysy 2014.10.10-12.

GB Holyhead-Blackpool-Manchester 2014.11.10.-11.

GB Preston-Firth of Forth-Edinburgh 2015.02.08.

GB Edinburgh Castle 2015.02.10.

CZ Sumava-Cesky Krumlov 2015.03.27.+ DE Dreisessel 2015.03.28.

EE Tallinn Lennusadam 2015.04.24-25.

EE Tallinn Kadriorg, Vanalinn 2015.04.25.

LT Plokstine Nuclear Missile Launch Site 2015.05.24.

LT Klaipeda-Nida 2015.05.25.

LV Ventspils-Irbene-Dundaga-Kuldiga 2015.05.26.

LT Rusné 2015.05.27. + PL Augustów Kanal 2015.05.28.

PL Bialowieza erdő 2015.05.29. + PL Kielce 2015.05.30.

SK Nagy Fátra, Ploská-Ostredok-Kereszt hegy 2015.06.03.

SK Magas-Tátra, Lominci csúcs, Csorba-tó 2015.06.05.

SK Alacsony-Tátra, Király-hegy 2015.08.08.

Last update: 2017.11.05.

Creative Commons Licenc
Ez a Mű a Creative Commons Nevezd meg! - Ne add el! 3.0 Unported Licenc feltételeinek megfelelően szabadon felhasználható.